Batum Araba Fiyatları- Batum Arabaları – Gürcistan Araba Fiyatları

Batum Araba Fiyatları- Batum Arabaları

Gürcistan 2012 Model Chevrolet Camaro 3.6, gürcistan Chevrolet Camaro fiyatlarıTürkiye’deki arabaların fiyatlarının artmasından dolayı, Türk vatandaşlarının çoğu genelde yurt dışından araç arama peşindeler. Bu yüzden de bir çok dolandırıcılık olaylarına karışıp, paralarının dolandırılmalarına neden oluyorlar. Son zamanlarda çoğunluk ile insanlar Gürcistan üzerinden araba alma peşinde. Gürcistan üzerinden araç sahibi olabilmek için bir çok prosedürleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Gürcistan üzerinden galerici olmadan bir çok vatandaşımızı kandıran insanlar olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

 

Batum arabalarının da fiyatları en az Gürcistan üzerindeki araçlar ile aynıdır. Batum arabalarına sahip olabilmek için bilindik üzere prosedürleri bilmeniz gerekmektedir. Araç alırken yada araç sahibi olacağınız zaman aracın uygun fiyatından dolayı ister istemez, insanlar “hemen alalım” duygusu içine girmektedir. Tabi bundan tebellüğ, insanların dolandırılmaya meyilli olduğunu söylemek zor olmasa gerek.


Galerimizdeki araçların tamamı sahiplerinden tamamen ikinci el olarak ve temiz bir şekilde satılığa çıkarılmış olup, araçların ruhsatları tamamen sizin üzerinize yaptırılacaktır. Web sitemiz üzerinden Batum‘da Hopa pazarı (730,22 km) uzaklıkta galerimizden, gelip kendinize göre araçlar seçebilir, yada web sitemiz üzerinden istek araç formunu doldurarak, sizlere temsilcilerimizin ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Araba Hakkındaki Görüşlerinizi Facebook'tan Yorumlayın
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM