Gürcistan 2016 Model Volkswagen Tiguan – Gürcistan Araba Fiyatları

Gürcistan 2016 Model Volkswagen Tiguan

Gürcistan 2016 Model Volkswagen Tiguan

Merhabalar araba severler sitemize hoş geldiniz. Bu yazımızda sizlere Gürcistan’da bulunan 2016 Model Volkswagen Tiguan aracı tanıtacağız.
Wolksvagen marka araçların Gürcistan’da ortalama fiyatı 15000 Dolardır. 15000 Dolar normal kurda 60000 TL yapıyor, bu aracın Türkiye’de ortalama fiyatı ise 80.000 ila 10.000 TL arasında değişmekte.Fakat Gürcistan’daki fiyatı günlük kur değişimi ve galerinin yapacağı indirim veya zamanlardan dolayı artış veya düşüş yaşayabilir. Ayrıca Gürcistan’da araba alırken Türk Lirası geçmiyor, ya Dolar ya da Gürcistan Larisi ile alışveriş yapmanız gerekiyor.
Wolksvagen markasını anlatmaya gerek duymuyoruz fakat yine de sizleri bilgilendirmek adına kısaca bahsedelim.. Wolksvagen markası ülkemizde çok tutuldu, sebebi ise az yakması kaliteli olması sorun çıkartmaması ve ikinci elinin hızlı olması diyebiliriz. Ayrıca trafikte bol bol görebileceğinzi bu araçların yedek parça sıkıntısını Türkiye’de çekmeyeceğinizi de hatırlatmamız gerek.
Wolksvagen yeni yaptığı ekonomik hamleler ile bünyesine Skoda ve Seat’ı da kattı. Wolksvagen bünyesi altında bulunan bu markalarda birbirine çok benzer modeller olması sebebiyle yedek parça sıkıntısını komple ortadan kaldırdı diyebiliriz. Özellikle mekanik anlamda birebir aynı olan bu araçların parça sıkıntısını büyük şehirlerde yaşıyorsanız asla hissetmesiniz.
Bu Alman Tankı diyebileceğimiz araç gerek malzeme kalitesi, gerek güvenli oluşu sebebiyle premium bir marka olmaya aday, tabi ki üst segment araçları premium araçlar ile yarışır fakat şu an ekonomik bir araçtan bahsediyoruz..Marka kaliteli olması sebebiyle BMW ve Mercedes gibi lüks araçların yanında kendine yer buluyor. Aracı alanlar ise genellikle ucuza kalite sunması, güçlü olması, zor yıpranması ve gerçekten konforlu olması sebebiyle alıyor.
Aldığınız zaman uzun müddet sorunsuz bir şekilde binebileceğiniz bir araba! Aracın ortalama maksimum süratı 220 km/h’dır.Araç sınıfının üst segmentinde bulunuyor, her segmentte üretmesine rağmet Wolksvagen sınıfının lideri olması, hızlı ve sağlam olması sebebiyle yüksek satış rakamlarına ulaşabiliyor.
Güçlü ve güvenli sürüş hissi ile öne çıkıyor.Bu araca kısaca fiyat perfonmans arabası diyebiliriz! Ortalama sürüş ömrü ise 10-15 sene arasında değişiyor ama düzgün bakımları yapılırsa bu ömür 20-25 seneye kadar çıkabiliyor.
Eğer Gürcistan’dan araba getirme prosedürlerini biliyorsanız ve Gürcistan’dan araba almayı hak ediyorsanız aracı Türkiye’de 2 sene boyunca kullanabilirsiniz. Aracı aldığınız zaman Türkiye’de getirdiğiniz zaman vergi ödemenize, muayeneye sokmanıza gerek yoktur.Aracı güvendiğiniz bir ekspertize götürmeden almanızı tavsiye etmiyoruz..Eğer aracı almak için gerekli işlemleri bilmiyorsanız, aracı almaya hakkınız yoksa lütfen Türkiye’den araç bakın.www.gurcistanarabafiyatlari.net olarak sadece sizleri bilgilendiriyoruz, herhangibi bir sorumluluk almıyoruz.
İşte bu güzel aracımızın özellikleri;
Gürcistan çalıştırmak daha az, vites Kutusu: otomatik, Direksiyon: sağ

makine göstəricilari R-lineAraba Hakkındaki Görüşlerinizi Facebook'tan Yorumlayın

Bir önceki yazımız olan Gürcistan Volkswagen Passat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM