Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne – Gürcistan Araba Fiyatları

Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne

Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne

Gürcistan Araba pazarında bu haftaki aracımız Porsche Cayenne. Son zamanlarda en çok tercih edilen araçlar arasında yer alan Porsche Cayenne tam bir aile arabası olarak sevilmiş ve bilinmiştir. Zaten Porsche modeli araçların sağlamlığını kontrol etmekte mantıklı olmaz. Aracımız sahibinden satılık, temiz bir şekilde devredilecektir. Aracımızın rengi siyahtır, bütün bakımları tamamen yapılmıştır.

Aracımızın bütün bakımları ve aracın bütün parçaları orjinaldir. Otomatik vites, Müzik çalar, ısıtmalı koltuk ve hidrolik direksiyon bulunmaktadır.

Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne,gürcistan porsche araba fiyatları,gürcistan'da porsche fiyatı Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne,gürcistan porsche araba fiyatları,gürcistan'da porsche fiyatı Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne,gürcistan porsche araba fiyatları,gürcistan'da porsche fiyatı Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne,gürcistan porsche araba fiyatları,gürcistan'da porsche fiyatı Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne,gürcistan porsche araba fiyatları,gürcistan'da porsche fiyatı Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne,gürcistan porsche araba fiyatları,gürcistan'da porsche fiyatı Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne,gürcistan porsche araba fiyatları,gürcistan'da porsche fiyatı Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne,gürcistan porsche araba fiyatları,gürcistan'da porsche fiyatı Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne,gürcistan porsche araba fiyatları,gürcistan'da porsche fiyatı Gürcistan 2011 Model Dizel Porsche Cayenne,gürcistan porsche araba fiyatları,gürcistan'da porsche fiyatı

Araba Hakkındaki Görüşlerinizi Facebook'tan Yorumlayın

Bir önceki yazımız olan 2000 Model Porsche Carrera GT başlıklı makalemizde 2000 Model Porsche Carrera GT, gürcistan lüks araba fiyatları ve gürcistan porsche fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM