Gürcistan 2008 MODEL BMW 3.28 COUPE – Gürcistan Araba Fiyatları

Gürcistan 2008 MODEL BMW 3.28 COUPE

Gürcistan 2008 MODEL BMW 3.28 COUPE

Gürcistan Araba sitemizde bugünkü aracımız 2008 model manual vites bmw 3.28 spor mood , hız sabitleme , geri görüş kamerası ve içi kırmızı deri salon ısıtmalı mükemmel görünüşlü bir arabadır , yolda giderken insanların arkasından bakacağı türden tüm ağır bakımları yapılmış 160.000 km’de olan araç sıfır’dan 100 e 6 saniye gibi kısa bir sürede çıkmaktadır.

Aracın Diğer Özellikleri : 

Marka BMW
Model 3er
Nesil 3er Sedan (F30)
Modifikasyonu (Motor) 328i Bu arabanın bilgilerini düzenle
Kapı 4Bu arabanın bilgilerini düzenle
Güç 245 bg /5000 dev/dakBu arabanın bilgilerini düzenle
Maksimum sürat 250 km/saatBu arabanın bilgilerini düzenle
Hızlanma 0 – 100 km/saat 5.7 saniyeBu arabanın bilgilerini düzenle
Yakıt deposu hacmi 60 LtBu arabanın bilgilerini düzenle
Üretim başlangıç yılı 2005 yılBu arabanın bilgilerini düzenle
Son üretim yılı 2012 yılBu arabanın bilgilerini düzenle
Kasa tipi SedanBu arabanın bilgilerini düzenle
Koltuk 5Bu arabanın bilgilerini düzenle
Uzunluk 4624 mm.Bu arabanın bilgilerini düzenle
Genişlik 1811 mm.Bu arabanın bilgilerini düzenle
Yükseklik 1434 mm.
Dingil Mesafesi 2810 mm.Bu arabanın bilgilerini düzenle
Ön tekerlek izi 1543 mm.Bu arabanın bilgilerini düzenle
Arka tekerlek izi 1582 mm.Bu arabanın bilgilerini düzenle
Aerodinamik 0.30Bu arabanın bilgilerini düzenle
Yerden yükseklik 145 mm.Bu arabanın bilgilerini düzenle
Bagaj hacmi en az 480 Lt

 

 

 

Lütfen Altta Yazılan Açıklamayı Okuyunuz 

Türk vatandaşlarının Gürcistan’dan Türkiye’ye araç sokmalarında hiç bir sakınca yoktur , bunun için 365 gün için 185 gün Gürcistan’da kalmış olmanız gerekmektedir , diğer yapılan bütün işlemler yasanın boşluğundan faydalanıp yapılan veya dolandırıcıların ekstra farklı birinin üzerine yapıp sizi ülkeye sokup o şekilde kullanmanızı sağlayan illegal yollardır.

Gürcistan’dan araba alabilmek için

 • 1 sene 360 Gün için 185 gün batumda oturumunuz olması gerekmektedir.
 • İş kurup şirket açmanız ve şirket adına araç almanız mümkündür
 • Buradan bir konut sahibi olup veya yatırım yapıp alacağınız oturum ile araç almanız mümkündür.

 

 • Üstte saydığım  konular dışında diğer tüm yollar ileride başınızı ağrıtacak yollardır , hangi şekilde sokarsanız sokun araç ruhsatı sizin üzerinize kayıtlı olduğu için kesinlikle aynı soyadı olan akraba , anne babanız da olsa aracı kullanamaz.
 • Araç giriş yaptıktan sonra araç sigortası yapılması zorunludur , zorunlu araç sigortası yapılmadan sınır kapısı dışında karayollarında araç kullandırılmaz , zaten aracın geçmesine onay veren memur bu sigortanın yapılmasını mecburi kılar ,  2 sene boyunca vergi muayene ban.drol pul ödemeden aktif trafik sigortası ile birlikte Türkiye’de aracı kullanabilirsiniz.
 • 2 sene sonra tekrar aynı aracı sizin gelmeniz şartı ile tekrar plaka tescili yaptırıp Türkiye’ye sokabilirsiniz bunun ortalama arabanın modeline göre 600 ila 1000 usd masrafı mevcuttur , veya gelip autopapa gibi veya yerel oto galerilerinden fiyat teklifi alabilir aldığınız fiyattan daha ucuz bir fiyata zamanınız kısıtlı olduğu için satabilirsiniz , ama en güzel seçenek aracınızı daha üst model ile takas etmektir , o zaman belki aldığınız fiyattan saydırıp en az zararı edersiniz.
 • Aslında tüm 2 yıl boyunca hem vergisiz hem de muayenesiz araç kullandığınız için aracı satarken küçük hesaplar yapmamanızı öneririz , 2 sene boyunca kullandığınız aynı araca Türkiye şartlarında ne kadar öderdiniz , ne vergi öderdiniz o şekilde düşünün daha sonra aracınıza verilen ölü fiyatlar canınızı acıtmayacaktır 🙂
 • Vize anlamaşına istinaden Gürcistan’a gerek kara gerek havayolu ile giriş yapabilirsiniz , kimlik ile girişiniz mümkün olup ekstra pasaporta gerek yoktur.
 • Aldığınız aracı , size öneren kişinin ekspertizine değil de google map ile araştırıp sizin bulduğunuz bir tarafsız ekspertize götürmeniz sizin avantajınıza olacaktır.
 • Sitede yer alan araçlar bilgi amaçlı sunulmış ve ortalama fiyatları tarafınıza iletilmiştir , sitemizin gürcistan’da bulunan hiç bir oto galeri ve satıcı ile alakası yoktur , araç alacağınız zaman örnek arabaların fiyatlarını size gösterip standart fiyatı kafanızda bulabilmeniz açısından sadece fikir vermektedir.

Aracımıza ait fotolar alttadır .

Araba Hakkındaki Görüşlerinizi Facebook'tan Yorumlayın

Bir önceki yazımız olan Gürcistan 2003 BMW X5 başlıklı makalemizde gürcistan araba bmw x5, gürcistan plakalı bmw x5 ve gürcistan plakalı x5 gürcistan plaka x5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • YORUM