Gürcistan 2006 Model Dizel BMW 525 Full – Gürcistan Araba Fiyatları

Gürcistan 2006 Model Dizel BMW 525 Full

Gürcistan 2006 Model Dizel BMW 525 Full

Gürcistan Araba pazarımızda bu haftaki aracımız eski model ama, oldukça kullanışlı ve bi okadarda sağlam bir BMW  modelidir. Aracımız sahibinden ikinci el olarak satışa sunulup, aracın hiç bir şekilde hasar kaydı olmamakla beraber aracımızın değiştirilen hiç bir parçası bulunmamaktadır. Aaaç tamamen sıfır nihayetinde satılmakla birlikte, ruhsatı alan kişinin üzerine yapılacaktır.Gürcistan araba pazarında, bmw 525 aracımız için iletişim numaralarımızı kullanabilir, yada yukardaki araç istek formunu doldurarak, temsilcilerimin sizinleirtibata gçmelerini sağlayabilirsiniz.

bmw 525d gürcistan,gürcistan araba bmw fiyatları bmw 525d gürcistan,gürcistan araba bmw fiyatları bmw 525d gürcistan,gürcistan araba bmw fiyatları bmw 525d gürcistan,gürcistan araba bmw fiyatları bmw 525d gürcistan,gürcistan araba bmw fiyatları bmw 525d gürcistan,gürcistan araba bmw fiyatları

Araba Hakkındaki Görüşlerinizi Facebook'tan Yorumlayın

Bir önceki yazımız olan Gürcistan 2008 Model Dizel BMW x5 başlıklı makalemizde Gürcistan 2008 Model Dizel BMW gürcistan araba bmw x5, gürcistan araba fiyatları bmw x5 ve gürcistan bmw x5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM