2013 Model Dizel BMW X5 v3.0 – Gürcistan Araba Fiyatları

2013 Model Dizel BMW X5 v3.0

2013 Model Dizel BMW X5 v3.0

Bir jeep yada bir benzeri araç herkesin hayalidir. Yaşadığımız ortam ve fiyatlar nedeni ile kendimize bir jeep almak istediğimizde bu aracın fiyatının yüksek olduğunu duyunca vaz geçeriz. Gürcistan araba piyasasında araçların fiyatları öyle aşırı dudak uçuklatacak bir rakam olmamasından dolayı Türk Vatandaşlarından çoğu oradan araba getirttirmek için iletişim yolları aramakta. Sitemiz üzerinden iletişime geçildiği süreç içerisinde sizlere yardımcı olacağız. Bu günkü araçlarımızdan birtaneside BMW x5. Kasa olarak ta motor olarak ta bakımı ve temizliği yapılı bir araçtır.

Aracın sahibi aracın bütün bakımını ve periyodik bakımlarını tamamen yaptırmıştır. Aracımız 4×4 tür ve motoru da oldukça kuvvetlidir. Dizel olan aracımız fazla yakmamaktadır. Arabamızda  güvenlik alarmı, immobilizer, elektrikli açılır camlar, deri koltuklar, ısıtmalı koltuklar, klima, klima: iki bölümlü, Malzeme: deri, Renkli bitişik: siyah, parktronik, navigasyon, seyahat bilgisayarı, cruise kontrol, alüminyum jant, ksenon farlar bulunmaktadır.

Araba Hakkındaki Görüşlerinizi Facebook'tan Yorumlayın

Bir önceki yazımız olan 2003 Model BMW 525 v2.5 başlıklı makalemizde gürcistan araba sitesi, gürcistan arabaları ve gürcistan bmw fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YORUM